תקנון צומת עסקית גיוס אשראי

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

1. קדימון

את "צומת עסקית גיוס אשראי" (להלן "האתר") הוא אתר כאתר צומת עסקית גיוס אשראי והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן .

2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

קניין רוחני

3. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר , קוד האתר , קבצי מדיה לרבות גר פיקות , סרטונים ,תמונות , טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכול חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של האתר צומת עסקית גיוס אשראי ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מצומת עסקית גיוס אשראי .

בנוסף אין להפיץ , להעתיק , לשכפל , לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות , סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

4. תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את הידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים תקלות צד ג או אחרים , הפרעות בזמינות האתר . ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין בכול עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקות השירות/הורדת האתר .

5. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים , איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדית של המשתמש באתר .

6. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית צומת עסקית גיוס אשראי ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני . במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים

7. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין עם על ידי חסימת כתובת ה ip של המחשב שלו , כתובת ה macid של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש .

8. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מינויים/לקוחות  הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים , משתמשים ןחברים באתר לה תהה כל תביעה , טענה או דרישה כלפי צוות האתר "צומת עסקית גיוס אשראי .

9. גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים ובממשקי סטטיסטיקה אנונימי של גולשים וניתוח תנועות הגולשים הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה .

בכול העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הינו אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר .

תוכן האתר מציג את השרות בלבד שצומת עסקית גיוס אשראי מעניקה ללקוח .

צומת עסקית לא מתחייבת בשם גורם בנקאי או חוץ בנקאי להעמיד את האשראי המתבקש .

צומת עסקית אינה פועלת ביוזמת חברת אשראי או בנק או גוף מימון כזה או אחר

צומת עסקית פונה בשם מבקש האשראי למוסדות הרלוונטיים וזאת לאחר קבלת כל החומר הנדרש מצד הלקוח .

צומת עסקית גובה דמי טיפול אשר נועד להכנת הבקשה רק כאשר הלקוח עבר בדיקה קפדנית ונראה כי יש לו סיכוי לקבל את האשראי המתבקש .

צומת עסקית מעבירה את כל הניירת הבנקאית כולל פרטים אישיים של הלקוח שמגיע לאתר וזאת לאחר הסכמה טלפונית של הלקוח .

לקוחות מוגבלים או לקוחות שלרשותם תיקי הוצל"פ לא ניתן יהיה לטפל בבקשתם מול הגורמים הרלוונטיים .

10. איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של חוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראלים בלבד במחוז חיפה .