מימון באמצעות הגדלת המשכנתא על נכס קיים

הציבור הרחב שומע בדרך כלל על כל נושא המשכנתאות בהקשר של רכישת נכס. אך חשוב לדעת כי משכנתא יכולה להיות הרבה יותר מזה. אם יש לכם צורך דוחק בכסף, אם אתם זקוקים למימון בסכום נכבד למגוון רחב של מטרות – הגדלת המשכנתא תוכל לאפשר לכם להגיע לשם.

קבלו כסף לכל מטרה

אנשי מימון, בנקאים ויועצים יודעים להפריד בין הלוואות מסוג הלוואה לכל מטרה לבין הלוואות למטרה מאוד ספציפית. משכנתא רגילה, המשמשת לקנייה נכס איננה הלוואה לכל מטרה משום שאי אפשר בדרך זאת לממן למשל רכישת רכב או הקמת עסק. אבל כאשר אנו מדברים על הגדלת המשכנתא – זה כבר סיפור אחר. במקרה זה, מגדילים את המשכנתא כאשר יכולים לעמוד הרבה מאוד תוכניות על הפרק. זו יכולה להיות דרך לסגור הלוואות שונות או לסגור מינוס. זו יכולה להיות דרך להחליף את האוטו, גם למי שמרגיש שהוא לא סוגר את החודש. זו יכולה להיות דרך לממן חתונה לילדים, טיול בר מצווה או שיפוץ של הבית. כך שלא משנה איזו מטרה עומדת לכם מול העיניים, הגדלת משכנתא על נכס קיים יכולה להיות מקור המימון שלכם.

יש יתרונות אך לא לכולם זה מתאים

יש כמה וכמה יתרונות למימון בדרך הזאת אבל יש לדעת כי לא לכולם זה מתאים. אז מהם היתרונות ולמי זה לא כל כך מתאים? מימון בשיטה הזאת לא יתאים לאנשים בעל משכנתא חדשה למדי, שנלקחה באחוזי מימון גבוהים. זה גם לא יתאים לאנשים שצברו פיגור במשכנתא שכן במקרה זה יש סיכוי נמוך מאוד שהבנק יאשר מימון נוסף. אך אם יש לכם אפשרות לבקש ולקבל הגדלה של המשכנתא תוכלו להשיג בכך כמה יתרונות. למשל, זהו מימון זול מאוד – הריבית תהיה כמעט בוודאות הרבה יותר זולה ממקורות מימון חלופיים. בנוסף, מכיוון שמדובר בהלוואת משכנתא, ככל הנראה לא תצטרכו למצוא ערבים שיחתמו בשבילכם. כמובן, מכיוון שפריסת התשלומים מאוד ארוכה, ההחזר החודשי עבור המימון הנוסף יהיה נוח ולא צפוי להכביד ביחס להלוואות לטווח קצר.

אהבתם? שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest