מימון רכב – איך לקנות רכב חדש

יש אנשים שחולמים על טיול מסביב לעולם, אחרים חולמים על תכשיטים יקרים ויש גם את אלה החולמים לקנות רכב חדש. אם היה נדמה לכם שמימון של רכב חדש יהיה הוצאה הגדולה עליכם כדאי לכם לחשוב פעם נוספת. בזכות מגוון רחב של שיטות מימון הגשמת החלום יכולה להיות קרובה מתמיד.

שיטה ראשונה – המימון הבנקאי

יש הרבה מאוד שיטות שיכולות לאפשר לכם לממן רכישה של רכב חדש אבל נתחיל בשיטה הוותיקה מכולן: מימון רכב באמצעות מימון בנקאי. כאן, כל מה שצריך לעשות זה לגשת לבנק ולבקש הלוואה לרכישת רכב חדש. כדאי לדעת שלחלק מהבנקים יש שיתופי פעולה עם יבואני רכב וניתן לקבל הלוואות גם באחוזי מימון ניכרים (אפילו עד 100 אחוז מימון).

שיטה שניה – מימון חוץ בנקאי

שיטת מימון נוספת המקובלת כיום הינה הלוואה לרכב מחוץ למערכת הבנקאית. ישנן חברות מימון פרטיות שמציעות הלוואות למגוון מטרות וכן גם הלוואה לרכב. נדגיש כי אנו לא מדברים על שוק אפור כי אם על גורמים הפועלים באישור משרד האוצר.

שיטה שלישית – הגדלת משכנתא

יש עוד דרך נוספת לקנות רכב חדש שעוברת דרך בנק. הפעם, מדובר במימון באמצעות המשכנתא שלכם. אם יש לכם משכנתא שלקחתם לפני כך וכך שנים ואם אתם מקפידים לשלם אותה בכל חודש כמו שעון, יש לנו חדשות בשבילכם. ניתן לבקש הגדלה של המשכנתא ולקבל כסף בהליך קצר למדי. את ההלוואה (ולמעשה התוספת להלוואה הקיימת) תחזירו ביחד עם המשכנתא.

שיטה רביעית – ליסינג

חברות הליסינג, שבעבר פנו בעיקר לשוק המוסדי והעסקי (למשל ציי רכב) החליטו לפנות גם לשוק הרחב יותר. כיום, חברות הליסינג השונות מציעות שיטת מימון שנקראת בשם ליסינג מימוני. בדרך זאת ניתן לקבל רכב חדש, בתשלום חודשי קבוע. ראוי להוסיף כי גם יבואני הרכב הגדולים מוכנים בחלקם להעניק מימון לרכב שכן הם הבינו היטב שקיים ביקוש לכך.

מהי המסקנה מכל האמור לעיל? המסקנה היא שכדי לממן רכב חדש ניתן בהחלט לפנות לגורמים שונים ולקבל מגוון הצעות. כך ניתן להוזיל את המימון וגם להגיע לרכב החלומות.

אהבתם? שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest